TARİHÇE

ANASAYFA > TARİHÇE

TARİHÇEMİZ

22 yıllık geçmişimizin öne çıkan olayları ve dönüm noktalarından bazıları burada verilmiştir.

1995

1995 yılında Yüksel Ukan tarafından merkezi İstanbul olarak kurulmuştur. Küçük yaşlarda gurbet yolculuğuna çıkan Yüksel bey çeşitli işlerde çalıştıktan sonra kardeşleriyle beraber ilk olarak Karadeniz Nakliyat adında bir firmanın temellerini atmıştır. 

1997

1997 yılında firma genişlemeye gidebilmek adına bünyesine yeni nakliyat araçları ve işlerin yürütülebilmesi için yeni çalışma arkadaşları eklemiştir.

2000

2000 yılına gelindiği zaman şehirler arası taşımacılık sektörüne atılarak taşımacılık hizmetinde yeni bir akıma önderlik yapmıştır. Böylece Türkiye'deki her bir ile nakliyat seferleri başlamıştır.

2005

Istanbul'dan sonra İzmir'de de yeni bir şube açılmıştır ve bu bölge üzerinden de hem şehir içi  hem de şehirler arası evden eve ve lojistik işlemlerine devam edilmiştir. Ayrıca Istanbul ili içerisinde depolama hizmeti de devreye girerek %100 müşteri memnuniyeti amaçlanmıştır.

2007

2007 yılında şirketin genişlemesi adına yeni araçlar dahil edilmiş ve profesyonel ekipler oluşturmak için şirket bünyesine katılan yeni arkadaşlara eğitimler verilmiş, işleyiş ve taşınma süreçleri hakkında bilgiler verilmiştir.

2009

2009 yılında şirket bünyesine Ankara merkezli yeni bir ofis eklemiş ve taşımacılık seferlerine başkent üzerinden de devam etmiştir. Ayrıca yenilikçi bir şirket profiline sahip olmak için bünyesine dış cephe asansörleri de eklemiştir. Bu asansörler yardımı ile zaman kaybının minimuma güvenliğin ise maksimum seviyeye çıkartılması amaçlanmıştır.

2012

2012 yılı şirket için dönüm noktasıdır ve bu dönem içerisinde şirket kurucusu Yüksel Bey, kardeşleri ile yollarını ayırır ve şirketinin yeni ismini Istanbul Reform Nakliyat ve Depolama olarak belirler.Bu süreçte ise işlerin yoğunluğunu Yüksel Bey'in oğlu Ünal Bey devralarak yeni süreçler oluşturmaya başlar.

2012-2017

Bu yıllar arasında Ünal Bey şirket bünyesine  yeni expertiz araçları ve yeni asansörler ekleyerek şirket profilini iyice genişletir. Ayrıca uluslar arası taşımacılık hizmetine başlayarak yurtdışında da şirket ismini duyurmayı amaçlamıştır. 

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

İLETİŞİM

Her türlü soru ve görüşleriniz için sizlere bir telefon kadar uzağız. 

Esenkent mah. Altınbaş sok. No:26

Ümraniye, Istanbul

[email protected]

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Size  uygun herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon veya e-posta yoluyla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Kişisel olarak ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.