SIKÇA SORULAN SORULAR

 ANASAYFA > SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Şehiriçi Nakliyat esnasında nakliyat sigortası yapılması zorunlu değildir fakat şehirler arası nakliyat sürecinde nakliyat sigortası yapılması zorunludur.

Eşyalarınızın depolarda uzun süreli kalmasından ötürü iyi koşullarda saklanmayan eşyalarınızda küflenme, tozlanma ve diğer hususlar konusunda istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için kesinlikle sigortalatmanız gerekmektedir.

Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektörü içinde fiyat önemli bir konudur. Bizlerin tercihi fiyatı çok ucuz firmaları tercih etmemenizdir. Çünkü hem toplanma esnasında hem de taşıma esnasında kalifiye olmayan personele taşıtırlar ve fiyatları ucuz işçilikten ötürü düşük olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle düşük fiyatlı nakliyat firmaları ile çalışmayınız.

Eşyanızın durumuna göre evinize taşıma yapacak personel sayısı ortalama 4 ile 6 kişi arasında olmalıdır. İstediğiniz zamanda taşıma olayı gerçekleşmesi için bu sayı gerekmektedir.

Eşyalarınız için ön expertizde uygun görülen ebatta araç tahsis edilir ve bu araçların yükleme kabinleri günübirlik temizlenerek her türlü pislenmeye karşı muhafaza edilir.

Taşınma anında olası risk olursa sigorta teminat poliçenizde adınıza ve TC numaranıza yapılan sigorta expertizleri çağırılır gerekli tutanaklar yapılarak tüm zararlarınız zabıt altına alınır ve adınıza derhal ödeme çıkarılır.

Taşıma firmamız başka bir deyişle nakliyat firmamız mobilyalarınıza varıncaya kadar sökme işlemini yapmaktadır.  Sadece size ait özel iç giyim eşyaları ve değerli takı vb ürünler sizin tarafınızca toplanır. Geriye kalan tüm eşyalar havalı naylonlarla sarılarak muhafaza edilir.

Eğer  taşınma işlemi şehir içi ise günü birlik olarak nakliyat işlemi gerçekleşir. Eşyanın gideceği yerin mesafesi,  yerleştirilecek katın yüksekliği ve oda adedi gibi etkenler de bitim süresi üzerinde zaman farkı yaratmaktadır.

Müşteri ile taşıyıcı firma arasında olmazsa olmazlardandır. Müşteri temsilcileri le gün ve tarih belirlenerek o gün için firma tarafından ekip ve araç ayarlanması yapılır.

Mutfak eşyaları için ezilme, kırılma gibi olumsuz koşullara karşı dayanıklı koliler; mobilya ve geri kalan eşyalar için  iç tarafı karton dış tarafı ise havalı baloncuk modeline sahip naylonlar ve streç kullanılarak paketleme yapılır. Paketleme ve toplama için kullanılan her ürün maximum güvenlik sağlar.

Bizimle iletişime geçin.

Bizimle İletişime Geçin

Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
*Bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmıyoruz. Daha fazlası için gizlilik politikamızı okuyabilirsiniz.

Adres

Esenkent mah. Çetin Emeç cad. 
Altınbaş sok. No:26
Ümraniye-ISTANBUL

İletişim
Telefon1: +90 216 415 40 09
Telefon2: +90 533 898 43 36
Telefon3: +90 539 656 59 56
Telefon4: +90 532 553 67 85
Telefon5: +90 535 377 77 24


Email
[email protected]

Geri Bildirim
Daha iyi bir hizmet kalitesi için lütfen geri bildirimde bulununuz.