Şehirler Arası Taşımacılık 

ISTANBUL REFORM

ANASAYFA>ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Istanbul Reform Nakliyat & Depolama

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası taşımacılık günümüzde çok yoğun olarak yapılan bir taşıma çeşidi haline gelmiştir. Biz de İstanbul Reform Nakiyat & Depolama firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve sektorde lider olarak etkin bir rol oynayabilmek için bünyemize kattığımız yeni taşıma araçlarımızla filomuzu genişleterek hizmete hazır bir halde bekliyoruz.

22 yıllık geçmişin verdiği tecrübe ve kaliteden ödün vermeyiş anlayışı ile şehirler arası taşımacılık sektöründe de müşterilerimizin sorunlarına beraber çözüm arıyor ve en iyi sonuçları elde edebilmek için çalışıyoruz. Bu prensiple yola çıktık ve Türkiye' nin 81 iline kesintisiz hizmet verdiğimiz için gururluyuz. Edirne'den Kars'a,  Sinop'dan Mersin'e kısacası 81 ilin de tüm ilçelerine kesintisiz bir hizmet ağı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehirler arası taşımacılık işlemlerinden sonra arkamızda mutlu müşteriler bırakmak,  işimizi hakkıyla yapıyor olmamızın kanıtıdır.

Şehirler arası taşımalarda sadece tam eşya değil aynı zamanda müşterilerimizin yazlıklarına, memleketlerine veya başka yerlere göndermek istedikleri az eşyaları da kapıdan kapıya teslim ediyoruz. Parsiyel taşımacılık olarak adlandırılan bu sistem ile eşyalarınız kaliteli ve daha uygun fiyat aralıklarında istediğiniz yere teslim edilir.

  • HIZLI TESLİMAT- Türkiye' nin hangi bölgesine, hangi iline giderseniz gidin Istanbul Reform olarak sizlere kısa sürede teslimat imkanı sunuyoruz. Yoğun hizmet ağımız ile her bölgede var olan profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde problemsiz bir taşınma  süreci hazırlamaya çalışıyoruz.
  • ÖZEL TAŞIMACILIK- Şehirler arası taşımalarda müşterilerimizin isteği doğrultusunda yükleme yapılacak olan araç kapasitesinin tamamının özel olarak tek bir eşyaya ayrılmasını sağlıyoruz. Bu taşımacılık modelinin maliyeti parsiyel taşımacılık modeline göre daha yüksektir.
  • PARSİYEL TAŞIMACILIK- Bu taşıma sisteminde ise aynı güzergaha çıkış yapan iki ya da daha fazla farklı eşyanın tek bir araca yüklenmesi söz konusudur. Parça eşya taşımacılığı olarak da bilinir. Maliyet olarak daha ekonomiktir. Bu sistemde farklı eşyaların birbiri ile karışması gibi durumları ortadan kaldırmak adına eşyalar arası bölümlendirme işlemi uygulanır. Böylece tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılarak taşınma ücreti müşterilemiz için daha cazip hale getirilir.
DİĞER HİZMETLERİMİZ

Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirerek hizmet ağımıza yeni özellikler ekliyoruz.
Daha fazla hizmet içeriğine ulaşabilmek için diğer hizmetlerimize göz atmayı unutmayın.

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

DEPOLAMA HİZMETİ

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

PAKETLEME HİZMETİ

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

OFİS BÜRO NAKLİYE

En uygun çözümü bulma konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz?

Adres

Esenkent mah. Çetin Emeç cad. 
Altınbaş sok. No:26
Ümraniye-ISTANBUL

İletişim
Telefon1: +90 216 415 40 09
Telefon2: +90 533 898 43 36
Telefon3: +90 539 656 59 56
Telefon4: +90 532 553 67 85
Telefon5: +90 535 377 77 24


Email
[email protected]

Geri Bildirim
Daha iyi bir hizmet kalitesi için lütfen geri bildirimde bulununuz.