Ofis Büro Nakliye

ISTANBUL REFORM

ANASAYFA>OFİS BÜRO NAKLİYE

Istanbul Reform Nakliyat & Depolama

Ofis Büro Nakliye Hizmeti


Ofisinizi ya da büronuzu yeni bir yere taşıdığınızda, doğru taşımacılık firmasını seçmek, bir işletmenin etkisiz kaldığı zaman aralığını azaltmak adına çok önemli bir etken haline  gelmiştir.  Bunun çok önemli olmasının nedeni, hizmet dışı kalma süresinin, gelir kaybı ve verimsizlikle sonuçlanabilmesidir. Bu nedenle taşımayı gerçekleştirecek firmanın detaylı bir şekilde araştırılması gerekir.

Istanbul Reform olarak geçmişimize ve tecrübemize güveniyoruz ve sizlere zaman kaybını minimum seviyeye indirecek hızlı bir ofis taşıma süreci sunuyoruz. Bu süreci en iyi şekilde analiz etmek için taşınma gününden önce uzman bir arkadaşımız tarafınıza yönlendirilerek gerekli olan incelemeleri yapar ve taşınma günü için taşıma yapacak  firmanın sağlaması gereken tüm hizmetleri belirleyerek sıkıntısız bir süreç oluşturmayı sağlar. Bu hizmetler; gerekli eleman sayısını belirleme,  uygun olacak taşıma aracını belirleme, toplanacak veya sarılacak eşya adedine göre paketleme ürünlerinin sayısını belirleme gibi çeşitli şekillerdedir. Bu analiz çalışması sayesinde hem taşıma yapan firma hem de taşınacak işletme arasında %100 memnuniyet sağlanmaya çalışılır.

İstanbul Reform Nakliyat & Depolama olarak yılların verdiği tecrübe ile işimizi yapıyor ve tüm çabalarımız ile arkamızda mutlu müşteriler bırakmaya çalışıyoruz.

  • ÜCRETSİZ EXPERTİZ- Uzman arkadaşımız, maliyet etkin bir eylem planı geliştirmek için sizinle bir araya gelir. Proje boyutuna ve ilişkili değişkenlere bakılmaksızın, taşımanız için zamanında ve ayrıntılı tahminler sağlamaya çalışır. Bu tahminler yardımı ile daha net bir taşınma süreci oluşturularak aksilik çıkması gibi sorunlar en az seviyeye indirilmeye çalışılır.
  • PAKETLEME-Tüm kütüphanelerin, dosyalama odaları, laboratuarlar, ofis alanları, depo envanteri ve yüksek yoğunluklu depolama / dosyalama sistemlerinin paketlenmesine yardımcı olmak için profesyonel ve eğitilmiş paketleyiciler mevcuttur. Resimlerin, tuvallerin, düz panel TV'lerin ve hatta mutfak eşyalarının ambalajlanması için malzeme gerektiren hassas ürünler için de ayrıca profesyonel çözümler üretilir.
  • MOBİLYA MONTAJI- Uzman arkadaşımız tarafından kontrol edilen işletmenize dair  bilgiler aynı gün mobilya montajını yapacak olan ekip arkadaşlarımız tarafından incelenir ve bu inceleme sonucunda montaj işlemi sırasında doğabilecek her türlü zaman kaybını önleyecek yöntemler belirlenir.




DİĞER HİZMETLERİMİZ

Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirerek hizmet ağımıza yeni özellikler ekliyoruz.
Daha fazla hizmet içeriğine ulaşabilmek için diğer hizmetlerimize göz atmayı unutmayın.

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

DEPOLAMA HİZMETİ

ÜCRETSİZ EXPERTİZ DESTEĞİ

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

PAKETLEME HİZMETİ

En uygun çözümü bulma konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz?

Adres

Esenkent mah. Çetin Emeç cad. 
Altınbaş sok. No:26
Ümraniye-ISTANBUL

İletişim
Telefon1: +90 216 415 40 09
Telefon2: +90 533 898 43 36
Telefon3: +90 539 656 59 56
Telefon4: +90 532 553 67 85
Telefon5: +90 535 377 77 24


Email
[email protected]

Geri Bildirim
Daha iyi bir hizmet kalitesi için lütfen geri bildirimde bulununuz.