MİSYON VE VİZYONUMUZ

 ANASAYFA >MİSYON VE VİZYONUMUZ

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

Misyonumuz

1995 yılından günümüze tek gayesi kusursuz hizmet ve müşteri her zaman haklıdır politikası ile yoluna devam etmekte olan firmamız bu doğrultuda çalışmalarına emin adımlarla ilerlemektedir.Sektörün getirmiş olduğu teknolojik ürünlerden geri kalmayarak son sistem asansörlü taşımacılık hizmetini de filomuza katarak her zaman yeniliğe açık olduğumuzu ve teknoloji ile nakliyat sektörünü perçinleyerek sizlere kusursuz hizmet vermenin imkansız olmayacağını bildirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. 

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz evden eve, ofis, fuar, banka, villa kısacası sektöre dair her türlü hizmette amacımız İstanbul Reform Nakliyat & Depolama olarak  uzman ve güleryüzlü personelimiz ile birlikte hem kaliteli hem ekonomik hizmet sunmak olacaktır.Bu anlayışımızdan taviz vermeyerek gerek yurt içinde gerek ise uluslararası alanlarda saygın ve tanınmış bir dünya markası olmaktır.

Bizimle iletişime geçin.

Bizimle İletişime Geçin

Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*Bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmıyoruz. Daha fazlası için gizlilik politikamızı okuyabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Size  uygun herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon veya e-posta yoluyla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Kişisel olarak ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.