HAKKIMIZDA

 ANASAYFA > HAKKIMIZDA

İstanbul Reform Nakliyat & Depolama : "Hizmette Yenilik..."

1995 yılından itibaren kendisini geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini her daim en üst seviyede tutmayı amaçlayan sektör lideri bir firma ile tanışmaya var mısınız?

Çağın getirmiş olduğu teknolojik ürünler ile her türlü ürün sevkiyatını kolaylıkla sizlere sunmayı amaç edinen ve bu süreçte kaliteli, ekonomik ve güleryüzlü hizmet anlayışından taviz vermeyen bir firma olmanın gurununu yaşıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda bir plan ve proje geliştirerek sizin fikirleriniz, bizim tecrübelerimiz ile böylesine uzun ve meşakatli görünen bu yolculuğu el birliğiyle sonuca ulaştırmak en büyük gayemizdir.

1995 yılından günümüze sizler için ev, ofis, fuar, banka, askılı tekstil, villa, fabrika taşımacılığı gibi çeşitli işlerde sizlere hizmet sunmaktayız. Karmaşık olarak gördüğünüz bu sektörün bütün zaaflarına çözüm bularak ve kendi hizmetimize güverenerek sizlerin karşısına çıkmanın güvenini yaşamaktayız.Sizler de hem kaliteli hem de ekonomik taşınmanın olmadığını düşünenlerden iseniz İstanbul Reform Nakliyat & Depolama olarak bu kanıya son vermek için buradayız. Kurulduğu günden itibaren önemli işlere imza atan ve atmaya devam eden firmamız geniş hizmet yelpazesi ve zengin araç filosu ile kaliteli hizmetler sunmaya devam edecektir. Hizmete başladığımız günden itibaren kalifiyeli eleman yetiştirmek adına eğitimler veriyoruz ve bu eğitimler sonunda uzman ekipler kurarak taşınma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde sonlanmasını amaçlıyoruz.

Maalesef sektörde kendine bir araç alan herkes nakliyeci statüsüne sahip olduğunu düşündüğü için bizim de kalitemize leke sürülmektedir. Bu yüzden Istanbul Reform Nakliyat & Depolama firması olarak bu gibi sahtecilik olaylarının üstesinden gelebilmek için her türlü hukuki mücadelemize devam etmekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Ulaştırma Genel Müdürlüğü'nün belirlemiş olduğu her türlü taşıma belgelerine sahibiz ve kurulan araştırma ekiplerimiz yardımı ile sektördeki korsan nakliyecilere son vermek için çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz. Şimdiye kadar olan çalışmalarımız sonucu bir çok korsan firmayı tespit ederek ve gerekli işlemleri başlatmış bulunmaktayız. Siz de bu sektörde var olan asıl nakliyat firmalarına yardımcı olabilmek için lütfen korsan nakliyecilere itimat etmeyiniz ve anlaştığınız firmanın taşıma belgelerinin olup olmadığını sorunuz.


--HİZMETTE YENİLİK--

81 İLE HİZMET

Edirne'den Kars'a Sinop'tan Hatay'a kısacası 81 ilin her bir ilçesine kesintisiz servis ağımız ile hizmet sunuyoruz..

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Aklınızdaki sorulara cevap vermek adına firmamıza talepte bulunmanız halinde tarafınıza uzman arkadaşımızı yolluyoruz.

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

UZMAN PERSONEL

Verdiğimiz eğitimler sonucu oluşturduğumuz uzman ekipler ile sizlere kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet sunuyoruz.

7/24 İLETİŞİM

Günün her saati hazır bekleyen müşteri hizmetleri servisimiz ile sizlere kesintisiz iletişim imkanı sunuyoruz.

SİZLERE %100 GÜVENLİ VE KALİTELİ BİR HİZMET SUNUYORUZ

İstanbul Reform nakliyat sektöründe her türlü hizmet ağına sahip bir lojistik firmasıdır bu da müşteri çeşitliliğine ve şirketlere olan üstünlüğüne bağlıdır. İstanbul Reform olarak araştırmalarımıza sürekli olarak devam etmekte ve kendimizi bu konuda geliştirmekteyiz.Bizim için tekerrür eden gün başarısız geçen gündür.

Destek Ekibimiz

Ünal Ukan

Ben firmamızı daha iyi yerlere getirmek ve sizlerin isteklerine çözüm üretmek için buradayım.

Cihan Ukan

Ben firmanın yenilikçi bir vizyona sahip olması ve sizlere teknik destek olmak için buradayım.

Salih Burak Demirci

Ben şirket vizyonunu geliştirmek, hizmet yelpazesini artırmak ve teknik destek vermek için buradayım.

Yunus Emre Kahraman

Ben firmanın araç filosu sorumlusuyum.Taşınma gününden önce araç ve ekip ayarlaması için buradayım.

LOJİSTİK VE KARGO

Her türlü lojistik ve kargo işlemleriniz için bizimle ücretsiz olarak iletişime 
geçmeyi unutmayın.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Size  uygun herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon veya e-posta yoluyla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Kişisel olarak ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.