Depolama Hizmeti

ISTANBUL REFORM

ANASAYFA>DEPOLAMA HİZMETİ

Istanbul Reform Nakliyat & Depolama

Steril Depolama Hizmeti

Çağımızın etkisiyle geçmişten günümüze gelen eşya biriktirme veya başlıca diğer nedenler insanları depolama gibi alternatif çözümlere yönlendirmektedir. Bu sebepler arasında yurt dışı seyahati, tadilat işleri, yeni eşyalar almak vb. yer alır.  
 
Ev eşyası depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır. Bu depo alanları tamamen steril yapıda olup eşyalarınızın kirlenmesi, rutubet alması , tozlanması ve daha bir sürü olumsuz durumlara karşı güvence altına alınmıştır. Depolama alanları, odalara ayrılmış olup müşterilemize özel bir yer tahsisi yapılarak eşyaların korunması güvence altına alınmaktadır. Depoda olarak adlandırdığımız bu alanların temizliği düzenli aralıklarla yapılarak %100 hijyen yasası esas alınmıştır.

Sizde Istanbul Reform Nakliyat & Depolama firmamızdan detaylı bilgi alarak rahat ve kaliteli bir depolama hizmetine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 7/24 hizmete açık olan müşteri hizmetleri servisimiz ile iletişime geçmek.

Her zaman dediğimiz gibi DARALMA-DEPOLA-RAHATLA!

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM-Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse, Istanbul Reform Depolama'daki odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM- Istanbul'un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Sancaktepe, Ümraniye, Sultanbeyli, Mecidiyeköy) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK- Depolarımızda güvenlik üst düzey sistemler ve araçlar sayesinde sağlanmaktadır. Depolarımız merkezi konumlardadır. Çevre olarak depolamaya uygun ve elverişli alanlardır. Güvenli kameraları sayesinde sürekli izlenmekte ve takip altında tutulmaktadır. Depolarımız 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Bunun yanında güvenlik elamanlarımız depo çevresinde güvenliği sağlamaktadır. Gece bekçilerimiz de her hangi bir olumsuz duruma karşın hazır bir biçimde beklemektedir

DEPOLAMA FOTOĞRAFLARIMIZ
DİĞER HİZMETLERİMİZ

Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirerek hizmet ağımıza yeni özellikler ekliyoruz.
Daha fazla hizmet içeriğine ulaşabilmek için diğer hizmetlerimize göz atmayı unutmayın.

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ÜCRETSİZ EXPERTİZ DESTEĞİ

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

PAKETLEME HİZMETİ

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

İstanbul Reform Nakliyat ve Depolama

OFİS BÜRO NAKLİYE

En uygun çözümü bulma konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz?

Adres

Esenkent mah. Çetin Emeç cad. 
Altınbaş sok. No:26
Ümraniye-ISTANBUL

İletişim
Telefon1: +90 216 415 40 09
Telefon2: +90 533 898 43 36
Telefon3: +90 539 656 59 56
Telefon4: +90 532 553 67 85
Telefon5: +90 535 377 77 24


Email
[email protected]

Geri Bildirim
Daha iyi bir hizmet kalitesi için lütfen geri bildirimde bulununuz.